Polityka Prywatności PDF Drukuj E-mail

Korzystając w każdej formie z serwisu www.fiatpanda-klub.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności.

Fanklub Fiata Pandy (FFP), jako właściciel i wydawca serwisu www.fiatpanda-klub.pl, zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu www.fiatpanda-klub.pl, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.fiatpanda-klub.pl/SERWIS_AD_2010/index.php?option=com_content&task=view&id=305&Itemid=220

Wprowadzane zmiany nigdy jednak nie wpłyną na podstawową zasadę: FFP nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników serwisu www.fiatpanda-klub.pl.

Jeżeli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, prosimy Cię abyś nie korzystał z serwisu www.fiatpanda-klub.pl

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisu www.fiatpanda-klub.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię, płeć i adres e-mail.

Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczą.

Niezapowiedziane wiadomości

Fanklub Fiata Pandy, jako właściciel serwisu www.fiatpanda-klub.pl, zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskane zostały dzięki działalności związanej z serwisem www.fiatpanda-klub.pl. Pod określeniem "niezapowiedziane wiadomości" rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu www.fiatpanda-klub.pl (w szczególności zmiany, aktualizacje), niekomercyjne wiadomości (w szczególności życzenia, osobiste komentarze) oraz informacje nie/komercyjne dotyczące działalności prowadzonej przez partnerów  FFP.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów, firm i innych podmiotów oraz osób fizycznych, których dane kontaktowe podane są na stronach serwisu www.fiatpanda-klub.pl.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane przy okazji publikacji artykułów i innych materiałów oraz wypowiedzi na forum dyskusyjnym w serwisie www.fiatpanda-klub.pl są dostępne dla wszystkich odwiedzających. Nie ma możliwości zabezpieczenia autorów publikacji oraz użytkowników forum dyskusyjnego przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Fanklub Fiata Pandy dokłada wszelkich starań aby przekazywane w serwisie treści były wiarygodne i aktualne, jednak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania tych danych przez użytkownika.

Opinie wyrażone przez społeczność na forum dyskusyjnym nie zawsze są zgodne z opinią FFP oraz redakcji serwisu www.fiatpanda-klub.pl.

FFP oraz redakcja serwisu www.fiatpanda-klub.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Przykładana jest spora uwaga do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują swoje reklamy w serwisie www.fiatpanda-klub.pl byli wiarygodni, jednak FFP oraz redakcja serwisu www.fiatpanda-klub.pl nie mogą odpowiadać za ich czyny.

Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 06 maj 2013 )