Start arrow Zloty,Spoty,Wyprawy arrow Zloty - Relacje arrow 2011-14/16-10 - XIV Jesienny Zlot Pand - Siedlec
2011-14/16-10 - XIV Jesienny Zlot Pand - Siedlec

4 Pandy (Zen z Pawłem, Sylwek z Kaśką, Artur-Młody, my)
1 Terra Przemka
1 Skoda Michała 321

W sobotę odwiedziliśmy zamek w Bobolicach, a następnie podjechaliśmy pod Górę Zborów z zamiarem połażenia po skałkach i zwiedzenia Jaskini Głębokiej,ale zaczęło lać, a jaskinia okazała się być przystosowaną ostatnio dla turystów (czytaj: płatną), a do tego trzeba było czekać na deszczu na wpuszczenie. Wróciliśmy więc do schroniska na kiełbaskę z patelni. A wieczorem poszliśmy na zachód słońca na wzgórze Kadzielnia. Oczywiście były też pokazy fotek, a później kino.
Dziś zajrzeliśmy tradycyjnie na pustynię - Młody jej jeszcze nie widział, a Zen chciał załączyć napędy. Później podjechaliśmy w okolice Olsztyna, wleźliśmy na Górę Biakło i Góry Lipówki. Była piękna pogoda i super widoczność. Zlot zakończył się obiadkiem w knajpie w zabytkowym spichlerzu.
Było miło i kameralnie

więcej tutaj