Start arrow REGULAMIN
Home    Kontakt    
Menu serwisu
Start
O klubie
Historia modelu
Zloty,Spoty,Wyprawy
Galeria Fanklubu
Linki
Napisz do nas
Zgłoś błąd
REGULAMIN
Polityka Prywatności
Polityka Cookies
Forum
Wejdź na Forum
Zarejestruj się
Ostatnio dodane
Regulamin serwisu Fanklubu Fiata Pandy PDF Drukuj E-mail

1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną, na rzecz użytkowników serwisu internetowego www.fiatpnda-klub.pl , polegającej na umożliwieniu użytkownikom uczestniczenia w nim celem uzyskiwania informacji zawartych na stronie www.fiatpanda-klub.pl,a także możliwości wymiany poglądów poprzez uczestnictwo na forum serwisu (patrz pkt1a) w tematyce określonych pojazdów i ogólnie motoryzacji.

1a. Uczestnictwo na Forum Klubowym dodatkowo określają Zasady Forum dostępne na stronie forum,które są dopełnieniem tego Regulaminu.

2. Dostęp do serwisu www.fiatpanda-klub.pl zwanym dalej ''Fanklub Fiata Pandy'' (FFP) posiadają zarejestrowani użytkownicy-mogący używać na stronach serwisu i Forum FFP zarezerwowanych dla nich loginów. Administracja serwisu może uwarunkować umożliwienie zamieszczania wpisów od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w serwisie internetowym Fanklubu Fiata Pandy.

3. Fanklub Fiata Pandy nie posiada osobowości prawnej i jest stowarzyszeniem nieformalnym użytkowników samochodów : Fiat Panda I-wszej generacji, Seat Marbella oraz Seat Terra,a także wszystkich miłośników motoryzacji. Fanklub Fiata Pandy posiada własne logo-kontur samochodu Fiat Panda 141A na tle flagi biało-czerwonej z podpisem u jej dołu:" Fanklub Fiata Pandy".

3.1. Składki Członkowskie - w odniesieniu do pkt.3 niniejszego regulaminu, są jedynym źródłem utrzymania i finansowania klubu. Są one dobrowolne. Każdy użytkownik podczas swojego uczestnictwa w klubie ma zawsze pełny wgląd w jego finanse.
Decydując się na korzystanie z serwisu poprzez rejestrację w nim,użytkownik podejmuje decyzję o partycypacji w kosztach jego utrzymania lub nie decyduje się na nią , co skutkuje w tym przypadku ograniczeniem dostępu do funkcji serwisu ujętym szerzej w pkt.3.2

3.2. Użytkownicy,którzy nie poczuwają się do współfinansowania serwisu lub niewywiązujący się z niego w przypadku wcześniejszej akceptacji,za którą uważać należy dokonanie wpłaty składki, zostają pozbawieni pełnego dostępu do danych i informacji zawartych w serwisie.

4. Domeny www.fiatpanda-klub.pl oraz www.panda.fiat.prv.pl oraz logo są własnością klubu. Wszelkie dane oraz informacje zawarte w serwisie są własnością intelektualną Klubu i jego członków.

5. Członkostwo w fanklubie oraz uczestnictwo w serwisach fanklubu jest dobrowolne i w dowolnym momencie może zostać przez użytkownika przerwane lub może spowodowane zostać następstwem pkt 6.

6. W serwisie FFP obowiązują ogólne zasady tzw netykiety,czyli norm zachowania ogólnie przyjętych w Internecie,a także przyjętych w tym Regulaminie oraz Zasadach Forum. Nie przestrzeganie ich skutkuje usunięciem użytkownika ze struktur fanklubu i użytkowników serwisu.

7. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronach serwisu www.fiatpanda-klub.pl (www/forum) - rejestrujący się w serwisie użytkownicy - akceptują go momencie rejestracji.

8. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronach serwisu.

Zapoznaj się również z naszą Polityką Prywatności

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 06 sierpień 2013 )
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Nie masz konta? Załóż je sobie
Gościmy
Brak użytkowników online