Start arrow REGULAMIN
Regulamin serwisu Fanklubu Fiata Pandy PDF Drukuj E-mail

1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną, na rzecz użytkowników serwisu internetowego www.fiatpnda-klub.pl , polegającej na umożliwieniu użytkownikom uczestniczenia w nim celem uzyskiwania informacji zawartych na stronie www.fiatpanda-klub.pl,a także możliwości wymiany poglądów poprzez uczestnictwo na forum serwisu (patrz pkt1a) w tematyce określonych pojazdów i ogólnie motoryzacji.

1a. Uczestnictwo na Forum Klubowym dodatkowo określają Zasady Forum dostępne na stronie forum,które są dopełnieniem tego Regulaminu.

2. Dostęp do serwisu www.fiatpanda-klub.pl zwanym dalej ''Fanklub Fiata Pandy'' (FFP) posiadają zarejestrowani użytkownicy-mogący używać na stronach serwisu i Forum FFP zarezerwowanych dla nich loginów. Administracja serwisu może uwarunkować umożliwienie zamieszczania wpisów od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w serwisie internetowym Fanklubu Fiata Pandy.

3. Fanklub Fiata Pandy nie posiada osobowości prawnej i jest stowarzyszeniem nieformalnym użytkowników samochodów : Fiat Panda I-wszej generacji, Seat Marbella oraz Seat Terra,a także wszystkich miłośników motoryzacji. Fanklub Fiata Pandy posiada własne logo-kontur samochodu Fiat Panda 141A na tle flagi biało-czerwonej z podpisem u jej dołu:" Fanklub Fiata Pandy".

3.1. Składki Członkowskie - w odniesieniu do pkt.3 niniejszego regulaminu, są jedynym źródłem utrzymania i finansowania klubu. Są one dobrowolne. Każdy użytkownik podczas swojego uczestnictwa w klubie ma zawsze pełny wgląd w jego finanse.
Decydując się na korzystanie z serwisu poprzez rejestrację w nim,użytkownik podejmuje decyzję o partycypacji w kosztach jego utrzymania lub nie decyduje się na nią , co skutkuje w tym przypadku ograniczeniem dostępu do funkcji serwisu ujętym szerzej w pkt.3.2

3.2. Użytkownicy,którzy nie poczuwają się do współfinansowania serwisu lub niewywiązujący się z niego w przypadku wcześniejszej akceptacji,za którą uważać należy dokonanie wpłaty składki, zostają pozbawieni pełnego dostępu do danych i informacji zawartych w serwisie.

4. Domeny www.fiatpanda-klub.pl oraz www.panda.fiat.prv.pl oraz logo są własnością klubu. Wszelkie dane oraz informacje zawarte w serwisie są własnością intelektualną Klubu i jego członków.

5. Członkostwo w fanklubie oraz uczestnictwo w serwisach fanklubu jest dobrowolne i w dowolnym momencie może zostać przez użytkownika przerwane lub może spowodowane zostać następstwem pkt 6.

6. W serwisie FFP obowiązują ogólne zasady tzw netykiety,czyli norm zachowania ogólnie przyjętych w Internecie,a także przyjętych w tym Regulaminie oraz Zasadach Forum. Nie przestrzeganie ich skutkuje usunięciem użytkownika ze struktur fanklubu i użytkowników serwisu.

7. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronach serwisu www.fiatpanda-klub.pl (www/forum) - rejestrujący się w serwisie użytkownicy - akceptują go momencie rejestracji.

8. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronach serwisu.

Zapoznaj się również z naszą Polityką Prywatności

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 06 sierpień 2013 )