Start arrow O klubie arrow O klubie

Powstanie Klubu datuje się na rok 2003, kiedy to grupa zapaleńców z różnych stron Polski założyła forum internetowe dotyczące Fiata Pandy.
Z czasem powstaje Strona Internetowa Klubu, a grono Klubowiczów zaczyna się systematycznie powiększać również o użytkowników Seatów: Marbella oraz Terra, które są z Pandą spokrewnione...

W klubie zrzeszonych jest obecnie blisko 250 osób zarówno z Polski jak i z zagranicy. Liczbą tę można by było powiększyć o członków rodzin, którzy są równie mocno zarażeni "Pandomanią"

Cz?onkowie-Fanklubu

Poprzez forum internetowe Klubowicze utrzymują stały kontakt, wymieniają poglądy i porady, udzielają wzajemnej nieocenionej pomocy.
W świecie mniej wirtualnym natomiast, kilka razy w roku organizowane są ogólnopolskie zloty samochodowe oraz regionalne spotkania Klubowiczów.
W 2006 roku klubowicze mieli okazję uczestniczyć w wyprawie Pandami do Transylwanii.
W roku 2007 odbyła jest wyprawa nad Morze Czarne. W tym samym roku kilka polskich załóg uczestniczyło w organizowanym przez Angielski Klub Pandy wyścigu z Orient Expressem.
W maju 2008 reprezentacja klubu uczestniczyła w międzynarodowym zlocie organizowanym przez Niemiecki Fan Klub Pana 4x4. Jedna z polskich załóg (Paweł i MAD) zajęła III miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Nasi-w-czo?ówce

Również w roku 2008 odbyła się Wyprawa-Rajd Dookoła Polski PANDAMI Bocznymi Drogami. Patrz relacje TVP Lublin i Polskie Radio Lublin

W 2009 roku zorganizowaliśmy Wiosenny Zlot Pand w Fabryce Gwoździ w Maleńcu oraz Wyprawę Pandami na Bukowinę.

Utrzymujemy również szerokie kontakty zagraniczne z wielbicielami takich aut i zagranicznymi Klubami Fiata Pandy.

Jako jeden z sukcesów na tym polu należy podać japońską publikację na temat Fiatów Panda , w której nie zabrakło informacji i zdjęć o Fan Klubie Fiata Pandy w Polsce.

Mamy ambicję uczestniczyć i organizować tego typu wyprawy również w przyszłości.

Klub dysponuje dwoma domenami : www.panda.fiat.prv.pl oraz www.seat-marbella.prv.pl,a także specjalnie na potrzeby spotkań: www.panda-zlot.prv.pl.

Logo klubu

logo-fanklubu

Zapraszamy do członkostwa i uczestniczenia w życiu Klubu, poprzez udział w forum internetowym czy obecnością na klubowych zlotach