Start
Home    Kontakt    
Menu serwisu
Start
O klubie
Historia modelu
Zloty,Spoty,Wyprawy
Galeria Fanklubu
Linki
Napisz do nas
Zgłoś błąd
REGULAMIN
Polityka Prywatności
Polityka Cookies
Forum
Wejdź na Forum
Zarejestruj się
Ostatnio dodane

Znajdujesz się na Stronie Głównej  Fanklubu miłośników/użytkowników Fiata Pandy I-wszej generacji oraz aut "siostrzanych" czyli Seata Marbelli oraz Seata Terry.

Znajdziesz tu wiele pożytecznych  informacji o tych  autach,poznasz ich historię,a także zapoznasz się ze sporą z dokumentacją techniczną,w której jesteśmy w posiadaniu (download)*.

Dzięki Forum Fanklubu,a także często organizowanym przez nas zlotom będziesz miał możliwość przedstawienia swojej Pandy,Marbelli czy Terry ,a takze poznania innych "Pandziarzy",czy Marbelkowców ( jak siebie sami określamy ). Będziesz miał również możliwość uzyskania wielu cennych porad od  doświadczonych użytkowników tych aut, którzy to są w naszych szeregach i można powiedzieć,że "zęby na nich zjedli",a które pomogą Ci w eksploatacji tego auta.

Jeżeli interesuje Cię motoryzacja tylko ogólnie,to również jest strona dla Ciebie.

*Większość funkcji dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Powstanie Klubu datuje się na rok 2003, kiedy to grupa zapaleńców z różnych stron Polski założyła forum internetowe dotyczące Fiata Pandy.
Z czasem powstaje Strona Internetowa Klubu, a grono Klubowiczów zaczyna się systematycznie powiększać również o użytkowników Seatów: Marbella oraz Terra, które są z Pandą spokrewnione...


Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Nie masz konta? Załóż je sobie
Gościmy
Brak użytkowników online