Znajdujesz się na Stronie Głównej  Fanklubu miłośników/użytkowników Fiata Pandy I-wszej generacji oraz aut "siostrzanych" czyli Seata Marbelli oraz Seata Terry.

Znajdziesz tu wiele pożytecznych  informacji o tych  autach,poznasz ich historię,a także zapoznasz się ze sporą z dokumentacją techniczną,w której jesteśmy w posiadaniu (download)*.

Dzięki Forum Fanklubu,a także często organizowanym przez nas zlotom będziesz miał możliwość przedstawienia swojej Pandy,Marbelli czy Terry ,a takze poznania innych "Pandziarzy",czy Marbelkowców ( jak siebie sami określamy ). Będziesz miał również możliwość uzyskania wielu cennych porad od  doświadczonych użytkowników tych aut, którzy to są w naszych szeregach i można powiedzieć,że "zęby na nich zjedli",a które pomogą Ci w eksploatacji tego auta.

Jeżeli interesuje Cię motoryzacja tylko ogólnie,to również jest strona dla Ciebie.

*Większość funkcji dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Powstanie Klubu datuje się na rok 2003, kiedy to grupa zapaleńców z różnych stron Polski założyła forum internetowe dotyczące Fiata Pandy.
Z czasem powstaje Strona Internetowa Klubu, a grono Klubowiczów zaczyna się systematycznie powiększać również o użytkowników Seatów: Marbella oraz Terra, które są z Pandą spokrewnione...